Quote Originally Posted by Eastern-European View Post
Pa ovi nasi slepci otpustili trenera koji nas je odveo na svetsko. To nema nikakvog smisla. Ovde menadzeri upravljaju reprezentacijom, oni biraju ko ce da igra i tako. Strasno. Doveli su Krstajica za trenera a on covek nikad nije vodio ni jedan klub u zivotu hahah

Vas tim je klasa za nas. Igrate solidan fudbal. Covece dosli ste do finale svetskog prvenstva haha nije to mala stvar. Modric i Rakitic su ZVEZDE. Bas mi sve svidja njihov pristup. Ne znam kakvo je misljenje o njima u Hrvatskoj ali su oni masine

Haha svidelo mi kako je Lovren psovao majku i sve rodjeno onom turcinu celu utakmicu hahahh
Hahah tako je kod nas mamic upravljao repkom, stavljao svoje izbornike i gurao igrace dinama da ih moze prodat za vece pare.

Jos uvijek mi je nerealno gdje smo ali vjerovao sam da mozemo.
Modric i rakitic su jebeni definitivno, jedino je vecini nama bezveze da igraju zadnje vezne, ajde ovu je modric igrao naprijed.

Lovrenu svaka cast, stalno sam citao clanke kako mu seru da lose igra u Liverpoolu, ali ovdje igra nevjerojatno nista ne prolazi pored njega i to psovanje mi je najjace samo trebamo vidjet pomicanje usana i znamo sta se govori hahaha svi umiru od smijeha na to